menu

Od początku istnienia biura stawiamy na działalność online. Mamy doświadczenie w sprawnej obsłudze klientów z całej Polski jak i zagranicy. Zakres naszych usług w szczególności obejmuje udzielanie pomocy w sporządzeniu wszelkiego rodzaju pism urzędowych, rejestrację zeznań podatkowych podatku dochodowego Einkommensteuer w urzędach skarbowych w Niemczech i Austrii.

 

Szybkie i efektywne rozliczenie podatku z Niemiec i Austrii Lublin, okolica ? Z naszym biurem jest to możliwe!

ZADZWOŃ: ☎ 48 77 54 32 303 | WYŚLIJ MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Od wielu lat rozliczamy podatki klientów z całej Polski. Nie ograniczamy się na klientów odwiedzających nasze biura w województwie opolskim, a stale poszerzamy nasze zasięgi, tak abyśmy mogli dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Nasi klienci m.in. z miasta Lublin stawiają na szybkość, efektywność i skuteczność. Nasi pracownicy stawiają na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego też jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami. Nie musisz martwić się dojazdem do naszych biur, ponieważ wszelką dokumentację można przesłać do nas drogą pocztową bądź elektroniczną. Z pewnością zaoszczędzisz swój cenny czas.

Jak działamy?

  • Po otrzymaniu dokumentów sprawdzamy ich poprawność, a w razie jakichkolwiek braków skontaktujemy się z Tobą, tak aby w pełni móc opracować Twoje rozliczenie podatku z Niemiec lub Austrii.
  • W przypadku kosztów, które mają być wykazanie w rozliczeniu, potrzebujemy stosownych dokumentów, które będą je potwierdzać. W przeciwnym razie mogą one zostać odrzucone, gdyż ich wiarygodność odbiega od stanu faktycznego. Pewnie zastawiasz się w jaki sposób należy wykazać wspomniane koszty? To nic trudnego! Nasi klienci z miasta Lublin wykazują je za pomocą rachunków bądź faktur. Pamiętaj, że w zeznaniu podatkowym możesz ująć wiele kosztów. Wliczają się w nie m.in. rachunki/faktury za paliwo, nocleg, zakup ubrań roboczych, leczenie bądź koszty szkoleń i kursów związanych z wykonywanym zawodem. To właśnie koszty wpływają na zwrot podatku z Niemiec i pozwalają uniknąć ewentualnej dopłaty do podatku.
  • Oprócz wyżej wspominanej usługi, zajmujemy się również załatwianiem świadczeń rodzinnych z Niemiec i Austrii. Nasze biuro może pochwalić się wieloma zadowolonymi rodzicami, którzy załatwiali za naszym pośrednictwem Kindergeld.
Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Masz wątpliwości? Nie wiesz, jak należy wypełnić wniosek? Zadzwoń do nas! Nie marnuj czasu na zbędną biurokrację. Podejmij kontakt z naszym biurem!

 

Rozliczymy podatki i uzyskamy świadczenia z Niemiec i Austrii w Lublinie - intertax24.com Lublin rozliczenie podatku z Niemiec i Austrii

Dane kontaktowe:

Rozliczymy podatki z Niemiec i Austrii w Suwałkach- intertax24. Suwałki rozliczenie podatku z Niemiec i Austrii

Intertax24 | Rozliczenia podatku i świadczenia z Niemiec i Austrii.

+48 77 54 32 303 +48 737 186 660 m.me/intertax24 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Godziny pracy:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00 Wtorek: 9:00 - 16:00 Środa: 9:00 - 16:00 Czwartek: 9:00 - 16:00 Piątek: 9:00 - 16:00

ZADZWOŃ: ☎ 48 77 54 32 303 | WYŚLIJ MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podejmij kontakt:

 +48 77 54 32 303

 +48 737 186 660

info@intertax24.com

Nakło, ul. Tarnowska 27, 
     46-050 Tarnów Opolski

Pon. - pt.: 9:00- 16:00
    

Jesteśmy także na: