Prawo autorskie i wyłączenie odpowiedzialności

Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje zamieszczone na tej stronie internetowej zostały przygotowane przez firmę Intertax24 s.c. z najwyższą starannością i dokładnością. Zależy mi na tym, aby fakty i dane zawarte na stronie były rzetelne i prawdziwe. Niemniej jednak, istnieje możliwość, że niektóre z treści są nieaktualne, niekompletne lub wymagają dalszych objaśnień. Dlatego też, nie stanowią one profesjonalnego doradztwa i są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych. Chyba że jest to jasno zaznaczone, nie ponoszę odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie. Naszym celem jest minimalizowanie problemów technicznych związanych z działaniem strony internetowej. Niemniej jednak, informacje zamieszczone na stronie mogą być zawarte w plikach lub formatach, które mogą zawierać błędy, i nie mogę zagwarantować ciągłej dostępności strony lub braku innych problemów.

 

Prawo autorskie

Strona internetowa intertax24.com jest własnością firmy Intertax24 s.c. z siedzibą w Polsce i nie może być kopiowana, powielana lub dystrybuowana w żadnej formie w celach komercyjnych bez mojej pisemnej zgody. Dokumenty i treści zamieszczone na stronie podlegają polskiemu prawu autorskiemu i są moją własnością. Kopiowanie tej strony w celach komercyjnych jest zabronione. Powielanie, opracowywanie, dystrybucja lub jakiekolwiek wykorzystywanie treści w celach komercyjnych i dla podmiotów komercyjnych wymaga mojej pisemnej zgody. Zapytania dotyczące zezwolenia powinny być kierowane na adres: info@intertax24.com Wykorzystanie treści do celów prywatnych i niekomercyjnych jest dozwolone po wcześniejszym powiadomieniu mnie oraz umieszczeniu informacji o autorze i prawach autorskich. Nieautoryzowane wykorzystywanie materiałów zawartych na tej stronie stanowi naruszenie moich praw i podlega odpowiedzialności prawnej.

 

Odpowiedzialność za linki

Odwiedzając tę stronę, proszę mieć świadomość, że nie wszystkie linki prowadzą do informacji pochodzących ode mnie. Nie ponoszę odpowiedzialności za treść tych informacji. Nie gwarantuję jakości, rzetelności, kompletności ani przydatności treści lub usług dostępnych na połączonych stronach internetowych. Za treść innych stron odpowiedzialni są ich twórcy i użytkownicy. Linki do tych stron zostały sprawdzone pod kątem zgodności z prawem w momencie ich umieszczenia.

 

Inne uwagi

Jeśli nie jesteś zadowolony/zadowolona z informacji zawartych na tej stronie lub masz uwagi dotyczące tej strony internetowej, proszę o kontakt. Aby się skontaktować, proszę wysłać wiadomość na adres e-mail: info@intertax24.com