Rozpocznij współpracę z nami, gdyż razem możemy osiągnąć więcej!

Nie od dziś wiadomo, że razem można osiągnąć znacznie więcej. To właśnie dlatego decydujemy się na współpracę, która opiera się na wzajemnym szacunku oraz przejrzystych warunkach. Zapewniamy nieograniczone wsparcie ze strony naszych specjalistów, a przede wszystkim budujemy trwałe partnerskie relacje. 

 

Dlaczego warto współpracować z Intertax24?

  1. Wzbogacenie portfela usług dla Twoich klientów: Nasze rozwiązania pomagają klientom odzyskać nadpłacone podatki za granicą oraz różnego rodzaju zasiłki. To dodatkowa wartość, którą możesz zaoferować swoim klientom.
  2. Dodatkowe źródło dochodów: Współpracując z nami, zyskujesz możliwość generowania dodatkowych przychodów. Nasze rozwiązania są atrakcyjne dla Twoich klientów, co przekłada się na korzyści finansowe dla Ciebie.
  3. Bezpłatne materiały reklamowe: Posiadając biuro i chęci do rozwoju, możesz skorzystać z naszych bezpłatnych materiałów reklamowych. Oznakujemy Twoje biuro, prowadzimy działania marketingowe i dokładnie przeszkalamy w zakresie naszych usług.
  4. Pełna kontrola nad pozyskiwanymi klientami: Dzięki naszemu CRM masz pełną kontrolę nad liczbą pozyskiwanych klientów oraz nad przebiegiem zleconych spraw.
  5. Jasny system rozliczania: Nasze rozliczenia są przejrzyste i zrozumiałe. Nie musisz martwić się o skomplikowane formalności.
  6. Pełna obsługa procesu pozyskiwania klienta: Nasz zespół pomoże Ci w każdym kroku procesu pozyskiwania klientów. Nie zostawiamy Cię samego w tym procesie.

Razem możemy osiągnąć więcej!

Rozpocznij bez wkładu własnego!
W przeciwieństwie do innych firm, u nas nie musisz wkładać własnych środków, aby rozpocząć współpracę. Wystarczy, że masz własne biuro i chęć rozwoju – resztę zrobimy my. Bez żadnych opłat, profesjonalnie oznakujemy Twoje biuro, będziemy prowadzić działania marketingowe i dokładnie przeszkolimy Cię z pełnego wachlarza naszych usług. Dzięki temu od razu zyskujesz gotowe wsparcie i możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu!

Zostań jednym z naszych punktów.
Ty także możesz dołączyć do nas dołączyć oferując swoim klientom usługi Intertax24. W ten sposób pomagasz swoim klientom w rozliczeniach podatkowych z zagranicy oraz uzyskaniu świadczeń socjalnych. Współpraca z nami to dodatkowa oferta i dodatkowe korzyści dla Twojej firmy.

Wypełnij poniższy formularz
Zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a my zgłosimy się do Ciebie tek szybko jak to możliwe.

Dołącz do nas!