Zleć nam usługę zamawiając nasze formularze

Zanim zlecisz nam usługę zamów nasze kwestionariusze, które będą niezbędne w procesie realizacji usługi. Wspomniane kwestionariusze zamówisz wypełniając poniższy formularz.

  Twoje nazwisko  Najczęściej zadawane pytania

  Czy zamówienie formularzy wiąże się z jakąś opłatą?

  Nie. Zamówienie naszych kwestionariuszy do jakiejkolwiek usługi nie będzie wiązało się z żadną opłatą. Wszystkie nasze dokumenty wysyłamy bezpłatnie. Dopiero odesłanie kompletu dokumentów i zlecenie nam usługi będzie wymagało płatności. 

  Gdze wyślecie zamówione kwestionariusze?

  Zamówione kwestionariusze możemy wysłać w zależności od Twoich preferencji do Ciebie tradycyjną pocztą (na adres podany w formularzu, bądź za pomocą poczty elektronicznej (na adres e-mail podany w formularzu) 

  Czy w formularzu podać adres zameldowania, czy do korespondencji?

  Jeżeli chciałbyś, żeby nasze kwestionariusze dotarły do Ciebie tradycyjną pocztą dobrze byłoby gdyby dotarły pod adres do korespondencji. W związku z tym podaj nam adres, na który chcesz otrzymać dokumenty. 

  Czy mogę zamówić kilka kwestionariuszy do kilku usług na raz?

  Oczywiście możesz zlecić nam kilka usług za jednym razem. W takim wypadku pamiętaj, aby szczegółowo je opisać. W przypadku rozliczeń podatków warto podać lata, za która mają być wysłane formularze. 

  W jakim czasie otrzymam zamówione kwestioanriusze?

  Jeżeli chcesz, abyśmy nasze kwestionariusze wysłali do Ciebie pocztą elektroniczną, powinieneś je mieć do 15 minut od zamówienia. 

  W przyupadku gdy mają być one wysłane drogą pocztową, czas ich dostarczenia będzie zależny od poczty. Od nas zamówione dokumenty wychodzą w dniu otrzymania wypełnionego formularza. 

  Co się stanie jeżeli się rozmyślę i po otrzymaniu kwestionariuszy nie zrealizuje usługi?

  Wysłanie kwestionariuszy do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeżeli ich nie odeślesz wraz z wymaganymi do usługi dokumentami, usługa nie będzie realizowana, a Twoje dane zgodnie z naszą polityką RODO zostaną wykasowane. 

   

  Dlaczego w formularzu muszę podać swoją datę urodzenia?

  Zdarza się, że wśród naszych klientów powtarzają się imiona i nazwiska. Kiedy nosisz popularne nazwisko, może się zdarzyć, że mamy już klienta, który ma takie samo imię i nazwisko jak Ty. Dzięki dacie urodzenia jesteśmy w stanie rozróżnić klientów. 

  Czy mimo zamówienie i otrzyma nia dokumentów mogę przyjechać do biura by zlecić usługę?

  Oczywiście. Zawsze jesteś u nas mile widziany. To, że wysłaliśmy do Ciebie nasze kwestionariusze, w żadnym wypadku nie odbiera Ci prawa do wizyty w biurze. Jednak jeżeli to możliwe dla porządku prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu.