Telefon +48 77 543 23 03  

Pomożemy rozliczyć podatek z Niemiec
Złożymy deklarację podatkową
Z nami uzyskacie Państwo Kindergeld
Zasiłek rodzinny z Niemiec
Dobierzemy optymalną klasę podatkową
Pomożemy ją także zmienić
Rozliczymy działalność gospodarczą
Kleingewerbe
Odzyskamy możliwy zwrot podatku
Zadbamy o zasiłek rodzinny z Austrii
Familienbeihilfe
previous arrow
next arrow
Slider
menu

Prawo autorskie i wyłączenie odpowiedzialności


 

Odpowiedzialność za treść na naszych stronach

Podane na niniejszej stronie internetowej informacje przygotowane zostały przez firmę Smuda Consulting – Intertax24 s.c. z najwyższą dokładnością i starannością. Dołożyliśmy wszelkich trosk aby zamieszczone w witrynie fakty i dane były rzetelne i prawdziwe. Mimo powyższego zawarte tu treści mogą być nieaktualne, niekompletne lub wymagać dalszego objaśnienia. W związku z powyższym nie stanowią one jakiegokolwiek profesjonalnego doradztwa i są zamieszczane wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. O ile wyraźnie nie podano inaczej nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe z jakiegokolwiek tytułu, na skutek wykorzystania informacji podanych w niniejszej witrynie. Istotnym celem jest dla nas także minimalizacja problemów powodowanych przez błędy techniczne strony internetowej. Mimo to, informacje na stronie mogły zostać stworzone lub zapisane w plikach lub formatach, które nie są wolne od błędów i nie gwarantujemy, że nie będzie przerw w działaniu niniejszej witryny lub że nie wystąpią inne problemy.

 

Prawo autorskie

Witryna internetowa intertax24.com należy do spółki Smuda Consulting – Intertax24 s.c. z siedzibą w Polsce i nie może być kopiowana, powielana lub dystrybuowana w jakikolwiek sposób w jakiejkolwiek działalności komercyjnej bez pisemnej zgody właściciela. Dokumenty oraz treści zamieszczone na stronie bez zmiennie podlegają polskiemu prawu autorskiemu i pozostają własnością firmy Smuda Consulting – Intertax24 s.c. Zabrania się kopiowania tej strony w celach komercyjnych. Powielanie w całości lub części oraz opracowywanie, dystrybucja lub jakiekolwiek wykorzystywanie treści w celach komercyjnych i przed podmioty komercyjne wymagają pisemnej zgody firmy Smuda Consuling – Intertax24 s.c. Zapytania w sprawie zezwolenia powinny być kierowane do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wykorzystanie treści do celów prywatnych i niekomercyjnych jest dozwolone, po uprzednim poinformowaniu firmy Smuda Consutling – Intertax24 s.c. oraz zamieszczeniu informacji o autorze i własności intelektualnej treści. Nieuprawnione korzystanie z materiałów zawartych w niniejszej witrynie sanowi naruszenie praw firmy Smuda Consulting – Intertax24 s.c. i podlega odpowiedzialności prawnej.

 

Odpowiedzialność za linki

Osoby odwiedzające niniejszą stronę powinny być świadome tego, że pewne podane na stronie łącza i linki nie zawsze prowadzą do informacji, które nie pochodzą z firmy Smuda Consulting – Intertax24 s.c. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść tych informacji. Nie dajemy żadnych gwarancji w odniesieniu do jakości, rzetelności, kompletności lub celowej przydatności jakiejkolwiek treści lub usług pochodzących z podlinkowanych stron internetowych. Za treść innych stron odpowiadają ich twórcy i użytkownicy. Linki do tych stron zostały sprawdzone pod kątem legalności na dzień ich podłączenia i nie stwierdzono naruszenia prawa.

 

Inne uwagi

Jeżeli nie jesteście Państwo w pełni zadowoleni z informacji podanych na niniejszej stronie, ewentualnie mają Państwo uwagi dotyczące niniejszej witryny internetowej, prosimy o informację. Aby zareagować, proszę kierować korespondencję na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podejmij kontakt:

 +48 77 54 32 303

info@intertax24.com

 Nakło, ul. Tarnowska 27, 
     46-050 Tarnów Opolski

Poniedziałek - piątek: 9:00- 16:00
    
Sobota: 9:00 - 12:00

Jesteśmy także na:

   Instagram