DST
Pomożemy rozliczyć podatek z Niemiec
Złożymy deklarację podatkową
DKG
Z nami uzyskacie Państwo Kindergeld
Zasiłek rodzinny z Niemiec
DSK
Dobierzemy optymalną klasę podatkową
Pomożemy ją także zmienić
DFM
Rozliczymy działalność gospodarczą
Kleingewerbe
AST
Odzyskamy możliwy zwrot podatku
AKG
Zadbamy o zasiłek rodzinny z Austrii
Familienbeihilfe
previous arrow
next arrow
menu

 

O Smuda Consutling - Intertax24

Potrzeby naszych klientów zmieniają rzeczywistość firmy. Rosnąca liczba osób korzystających z naszych usług oraz wzrost wymagań i potrzeb przyczyniły się zmian w strukturach firmy Smuda Consulting. Koncentracja na działaniach prokonsumenckich oraz dywersyfikacja usług doprowadziły do wyodrębnienia ze struktur firmy nowego tworu – spółki cywilnej Smuda Consulting – Intertax24 . Z perspektywy upływającego czasu można powiedzieć, że spółka powstała całkiem nie dawno bo dnia 01.06.2014 roku, z perspektywy dokonanych zmian to „ocean czasu”.

Siedzibą i jednocześnie centralą firmy jest Nakło pod Opolem. Jednak wychodząc na przeciw naszym klientom korzystamy z lokalizacji innych biur firmy Smuda Consulting. Chcąc także poszerzyć obszar naszych działań oraz liczbę osób do których trafiamy, ciągle powiększamy liczbę lokali o współpracujące z nami biura.

Zakres naszych usług w szczególności obejmuje udzielanie pomocy w sporządzeniu wszelkiego rodzaju pism urzędowych, rejestrację zeznań podatkowych podatku dochodowego Einkommensteuer w urzędach skarbowych w Niemczech i Austrii. Przygotowanie wniosków na zasiłki oraz świadczenia z wymienionych wcześniej krajów. W odróżnieniu od firm konkurencyjnych, my nie oferujemy Państwu „zwrotów podatków”. Nie mamy także zamiaru mamić Państwa sumami jakie uzyskacie Państwo z zagranicznych urzędów. Należy pamiętać że nasza oferta a także oferta konkurencji oparta jest o ustawy i przepisy prawa (m.in. Abgabenordnung, EStG, BGB, BKGG) . W związku z powyższym zwłaszcza do działań związanych rozliczeniem podarków należy podejść roztropnie ze świadomością konsekwencji prawno-skarbowych.

 

Dzięki naszej ofercie zyskujecie Państwo:

 • Rzetelne współpracę przy rozliczeniu zeznań podatku dochodowego od osób fizycznych w Niemczech i Austrii

 • Zastosowanie wszystkich dozwolonych ulg i odpisów dzięki czemu mogą Państwo osiągnąć maksymalne zwroty nadpłaty podatku (w tym wypadku konieczna jest jednak ścisła współpraca oraz udokumentowanie w sposób wiarygodny poniesionych kosztów)

 • Współpracę polegającą na pomocy przy staraniu się o zasiłki rodzinne i wychowawcze z Niemiec i Austrii

 

Ponieważ prawo podatkowe pozwala na różnego rodzaju odpisy i ulgi my efektywnie to wykorzystujemy. Do każdego zleconego nam zadania podchodzimy indywidualnie, oceniając możliwości zastosowania odliczeń i ulg oraz stan prawny. Wnioskujemy także o przyznanie należnych świadczeń socjalnych zmagając się w Państwa imieniu z trudnościami mogącymi wyniknąć w procesie rozpatrywania wniosków.

 

Proponując nasze usługi opieramy się o następujące wartości:

 • Najistotniejszą wartością jest dla nas satysfakcja klientów.
  Uważamy, że nietuzinkowy charakter naszych usług wymaga indywidualnego podejścia do każdego klienta a do trudności stawianych przez urzędy podchodzimy pełnym zaangażowaniem. Państwa rekomendacja była, jest i będzie najistotniejszym podsumowaniem naszej działalności.

 • Bezustannie doskonaląc nasz zespół staramy się polepszać oferowany serwis.
  Wiedza i kompetencje pracowników są naszymi najważniejszymi zasobami. Nasz zespół łączy z różnych ludzi wykształconych w zakresie rachunkowości i księgowości, filologii, marketingu i HR. Bezustannie uaktualniamy i poszerzamy nasze wiadomości a posiadaną wiedzę wdrażamy w naszych codziennych działaniach. Uczestniczymy w kursach, zjazdach i szkoleniach, dzięki czemu wymieniając doświadczenia pogłębiamy swoją wiedzę.

 • Nie ustajemy w poszukiwaniu możliwych i optymalnych rozwiązań
  Nieszablonowe jednak analityczne myślenie pozwala na tworzenie produktu opartego na innowacji i maksymalnej wygodzie naszych klientów. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy w rozwiązaniu spraw skomplikowanych i trudnych. Nie godzimy się z ograniczeniami i koncentrujemy swoje wysiłki na ciągłym rozwoju stosowanych w firmie procedur związanych z proponowanymi usługami jak i relacjami z klientami.

O Smuda Consulting

Smuda Consulting jest firmą działająca w branży consultingowej. Oferta firmy skierowana jest do osób fizycznych oraz firm. Działanie firmy ma na celu stworzenie szerokiej oferty profesjonalnych, najwyższej jakości usług i rozwiązań. Pomagamy w podejmowaniu trudnych decyzji czy też w rozwiązywaniu zaistniałych już problemów na terenie Niemiec i Austrii.

 Szczegółową ofertę  uzyskacie Państwo odwiedzając stronę internetową firmy

 

Więcej o firmie

Podejmij kontakt:

 +48 77 54 32 303

 +48 737 186 660

info@intertax24.com

Nakło, ul. Tarnowska 27, 
     46-050 Tarnów Opolski

Pon. - pt.: 9:00- 16:00
    

Jesteśmy także na: