Telefon +48 77 543 23 03

Pomożemy rozliczyć podatek z Niemiec
Złożymy deklarację podatkową
Z nami uzyskacie Państwo Kindergeld
Zasiłek rodzinny z Niemiec
Dobierzemy optymalną klasę podatkową
Pomożemy ją także zmienić
Rozliczymy działalność gospodarczą
Kleingewerbe
Odzyskamy możliwy zwrot podatku
Zadbamy o zasiłek rodzinny z Austrii
Familienbeihilfe
previous arrow
next arrow
Slider
menu

OFERTA WSPÓŁPRACY


 

Wiele osób pracujących na własny rachunek chcąc by ich firma rozwijała się zamierza rozszerzyć swoją działalność. Pragnąc ofiarować „większy pakiet usług” koncertują się na jak największym zaspokojeniu potrzeb pozyskanego już klienta. W odniesieniu do niniejszej reguły chcielibyśmy zaoferować Państwu współpracę, spełniającą zasadę dywersyfikacji usług przez zaspokojenie także innych potrzeb Państwa klientów.

 

 Naszą ofertękierujemy do:

  • Agencji pracy tymczasowej oraz agencji zatrudnienia oferujących pracę za granicą

  • Biur rachunkowych i podatkowych

  • Osób prowadzących własną działalność gospodarczą związaną z obsługą osób pracujących za granicą

  • Samych osób pracujących za granicą

Nawiąż kontakt

 Współpraca 

Jeżeli nie reprezentujecie Państwo żadnej z wyżej wymienionych grup, nie znaczy to, że nasza oferta nie jest przeznaczona dla Pastwa. W tej sytuacji sami będziecie Państwo musieli stwierdzić, czy ewentualna współpraca to dodatkowe możliwości, czy niepotrzebnym problemem.
Ponieważ chcemy aby nasza oferta trafiła do zainteresowanych w każdym zakątku, poszukujemy firm działających w kraju lub poza granicami.

 

Dlaczego warto?

Mimo, że temat wyjazdów zarobkowych budzi coraz więcej kontrowersji zarówno wśród polityków jak i w sferach społecznych, nic nie zapowiada aby migracja zarobkowa miała się szybko zakończyć. Jak podał Główny Urząd Statystyczny w roku 2013 poza krajem (tylko w krajach Europejskich) przebywało prawie 1,9 miliona obywateli. Według informacji o rozmiarach i kierunkach emigracji z Polski, w latach 2004 – 2013 jednym z najpopularniejszych kierunków wyjazdów były Niemcy. Określany jako lokomotywa Europy nasz zachodni sąsiad to przede wszystkim bardzo przychylna polityka socjalna a także stosunkowo wysokie płace. Niestety za świadczeniami socjalnymi i wysokimi płacami kryją się także spore podatki (w tym także podatek dochodowy). Potrącone podatki to z kolei w wielu sytuacjach konieczność złożenia deklaracji podatkowych w odpowiednich urzędach. Podatnicy z kolei chcieliby korzystać z należnych im zasiłków socjalnych…W tym właśnie miejscu zaczyna się nasza codzienna praca. Rozliczenia podatku dochodowego oraz pomoc w pozyskaniu świadczeń rodzinnych i macierzyńskich to główne spektrum naszych usług.

Około 2 miliony osób z naszego kraju pracuje w innych krajach Unii, część z tych osób to potencjalni klienci Państwa firmy.

 

Czy to bezpieczne?

Dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami podatkowymi oraz prawnikami na terenie Niemiec i Austrii zapewniamy jakość usług na wysokim poziomie. Nasza oferta to nie „zwrot podatku” z wielu popularnych migracyjnie krajów. My skupiamy się na opartym o regulacje prawa rozliczeniu podatku dochodowego z Niemiec i Austrii.
Codzienne działanie oparte jest na nowoczesnym, bogatym w funkcje jednak intuicyjnym i prostym w obsłudze internetowym systemie CRM (Customer Relationschip Menagement). System łączy pełną funkcjonalność stosowaną do zarządzania relacjami z klientami z unikatowymi modułami obmyślanymi specjalnie dla naszej specyficznej branży. Umożliwia pełen kontakt z klientem rozpoczynając od dostępu do danych klienta po wysłanie wiadomości e-mail lub wiadomości sms opartych na wielu szablonach. Dzięki zastosowaniu dwu terabajtowemu dysk służącego do przechowywania zeskanowanych w systemie dokumentów zyskujecie Państwo dostęp do każdego istotnego dokumentu klienta - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Duża liczba formularzy oraz szablonów listów do klienta jaki i do urzędu pozwala na ułatwienie pracy i profesjonalne podejście do obsługi pojedynczego klienta. Dzięki internetowemu charakterowi system działa nie zależnie od platformy sprzętowej. Nie jest wymagana jego instalacja. Można go uruchomić z dowolnego miejsca na komputerze klasy PC, tablecie oraz smartfonie a do obsługi wystarczą tylko przeglądarka internetowa oraz podłączenie do internetu.

 

 Współpracując z nami zyskujecie Państwo:

  • Dodatkowe źródło dochodu

  • Pełen dostęp do informacji na temat przekazanych nam klientów i usług

  • Stałą opiekę z naszej strony

  • Pełne szkolenie dotyczące usług, dokumentów oraz procedur

  • Korzystne warunki współpracy.Uczciwe relacje oparte na partnerstwie i koleżeństwie

Pobierz ofertę

 zyski ze współpracy

Współpracując ściśle z firmą Smuda Consulting jesteśmy w stanie zapewnić wszelkie usługi rachunkowe dla małych firm działających w Niemczech i Austrii. Chętnie pomożemy Państwu przebrnąć przez skomplikowany proces rejestracji i prowadzenia firmy. Dzięki ofercie nie poświęcicie Państwo energii i czasu na studiowanie gąszczu przepisów i procedur.

Pełne wsparcie dla Państwa firmy ma dla nas kluczowe znaczenie.

 

Rozważając naszą ofertę bardzo istotne będą dla Państwa:

Jeżeli nasza oferta zainteresowała Państwa prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Podejmij kontakt:

 +48 77 54 32 303

info@intertax24.com

 Nakło, ul. Tarnowska 27, 
     46-050 Tarnów Opolski

Poniedziałek - piątek: 9:00- 16:00
    
Sobota: 9:00 - 12:00

Jesteśmy także na:

   Instagram